text
Головбух

Мінфін планує оновити форму довідки про відсутність заборгованості зі сплати податків

  • 30 липня 2018
  • 14

Мінфін на своєму сайті оприлюднив проект постанови «Про затвердження Порядку надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи». Новим порядком передбачається подання заяви про надання довідки в електронній формі з використанням електронного цифрового підпису. У заяві потрібно буде обрати форму отримання довідки (електронна чи паперова).

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Строки надання довідки не планують змінювати — вони становитимуть 5  робочих днів з дня, наступного за днем отримання заяви про надання довідки.

Також планується, що у довідці зазначатиметься відсутність податкового боргу, недоїмки зі сплати ЄСВ, іншої заборгованості з платежів (у т. ч. розстроченої, відстроченої, реструктуризованої), контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи.

Стане у пригоді:

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл