text
Головбух

Як встановити класність водієві

  • 27 липня 2018
  • 93

Лист Мінсоцполітики від 30.12.2015 № 781/13/116-15

Класність присвоюють водіям поступово й оформлюють наказом по підприємству із встановленням доплати за класність. Класність присвоює кваліфікаційна комісія на підприємстві під час кваліфікаційної атестації.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Норми щодо збереження класності водіям, присвоєної роботодавцем на попередньому місці роботи, законодавство не передбачає. Прийняття рішення з цього питання є компетенцією керівника підприємства, організації, установи.

Отже, присвоюють і знижують класи водіям автотранспортних засобів згідно з положеннями, які регламентують ці питання. Такі положення розробляють на підприємствах як додаток до колективного договору, або їх затверджує роботодавець за погодженням із профспілковим органом.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл