text
Головбух

Організація роботи надомників: поради від Мінсоцполітики

  • 27 липня 2018
  • 164

Лист Мінсоцполітики від 25.11.2015 № 692/13/133-15

Трудове законодавство не забороняє укладати, як під час приймання на роботу, так і згодом, трудові договори про роботу вдома із додержанням норм чинного законодавства. Надомниками є робітники, робоче місце яких територіально збігається із місцем їх мешкання. Їхні робочі місця оснащені, в основному, інструментом, приладами і невеличкими верстатами. На таких працівників поширюються норми Кодексу законів про працю України.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Трудовий договір із надомниками укладають, як правило, у письмовій формі. В ньому потрібно якомога повніше викласти основні й додаткові умови, що визначають взаємні обов’язки сторін. Приймання на роботу надомника оформляють наказом (розпорядженням) роботодавця.

Це своєрідний вид трудового договору про виконання роботи вдома, особистою працею, з матеріалів і з використанням знарядь і засобів праці, що виділяє або придбаває власним коштом підприємство.

Працю надомників оплачують за відрядними розцінками за фактично виконані роботи або вироблену продукцію, що відповідає встановленим вимогам до її якості. За погодженням сторін надомникові можуть відшкодовувати витрати, пов’язані з виконанням для підприємства роботи вдома (електроенергія, вода тощо).

Позаяк надомники розподіляють робочий час на свій розсуд і їх працю оплачують за фактично виконану роботу, табеля обліку робочого часу на таких працівників не ведуть. Водночас роботодавець зобов’язаний вести облік усіх надомників, яким він надає роботу, і вести реєстраційні листи робочих завдань, що доручає надомникові, із зазначенням часу, відведеного для виконання завдань; тарифних ставок оплати праці; витрат, пов’язаних з виконанням для підприємства роботи вдома (електроенергія, вода тощо).

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл