text
Головбух

Чи буде бюджетне відшкодування ПДВ за запізнілою ПН

  • 25 липня 2018
  • 9

Лист ДФС від 19.07.2018 № 3190/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Податковий кредит може бути відображений за несвоєчасно зареєстрованою податковою накладною/розрахунком коригування, у періоді їх реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН), але не пізніше ніж за 1095 календарних днів після дати складання зазначених документів. За від’ємного значення ПДВ платник може заявити таку суму до бюджетного відшкодування. Для цього потрібно заповнити рядок 20.2 і, відповідно, рядки 20.2.1 та/або 20.2.2 декларації з ПДВ.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Отже, податковий кредит за несвоєчасно зареєстрованою податковою накладною можна відобразити у податковій звітності з ПДВ:

  • у періоді реєстрації податкової накладної в ЄРПН;
  • у будь-якому наступному звітному (податковому) періоді в межах 1095 календарних днів з дати складання податкової накладної.

Відповідно, сума податкового кредиту братиме участь у розрахунку суми ПДВ, що підлягає бюджетному відшкодуванню, починаючи з періоду відображення такої суми у податковій звітності з ПДВ.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл