text
Головбух

Провели перерахунок плати за опалення: що з податком на прибуток

  • 24 липня 2018
  • 2

Лист ДФС від 13.07.2018 № 3111/6/99-99-15-02-01-15/ІПК

Якщо підприємство провело перерахунок плати за опалення, таку операцію відображають за правилами бухгалтерського обліку. Податковий кодекс України не передбачає коригування фінансового результату до оподаткування на різниці на суму перерахунку плати за опалення.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

У податковій декларації з податку на прибуток підприємств показники грунтуються на фінрезультаті, визначеному у фінзвітності підприємства. Якщо у декларації виявили помилку, можна:

  • або надіслати уточнюючий розрахунок і сплатити суму недоплати і штраф у розмірі 3% такої суми до подання уточнюючого розрахунку;
  • або відобразити суму недоплати у складі декларації з цього податку, яку подаватимуть за податковий період, наступний за періодом, у якому виявили факт заниження податкового зобов’язання, збільшену на суму штрафу у розмірі 5% такої суми, з відповідним збільшенням загальної суми грошового зобов’язання з цього податку.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл