text
Головбух

Податківці вважають, що готівкові обмеження не стосуються зарплати

  • 23 липня 2018
  • 112

Лист ДФС від 18.07.2018 № 3163/6/99-99-14-05-01-15/ІПК

Готівкові розрахунки — це платежі готівкою суб’єктів господарювання і фізичних осіб за реалізовану продукцію (товари, виконані роботи, надані послуги), а також за операціями, які безпосередньо не пов’язані з реалізацією продукції (товарів, робіт, послуг) та іншого майна. Розмір готівкових розрахунків із фізособами обмежений сумою 50 тис. грн. Обмеження готівкових розрахунків стосується і розрахунків під час оплати товарів, придбаних на виробничі (господарські) потреби за рахунок готівки, одержаної за допомогою електронного платіжного засобу.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

При цьому податківці вважають, що обмеження стосується винятково готівкових розрахунків між суб’єктом господарювання і фізособою за товари, роботи, послуги. Воно не поширюється  на розрахунки за виплатами, пов’язаними з оплатою праці працівників.

Проте нагадаємо, що НБУ в листі від 22.05.2018 № 50-0007/28247 наполягає на поширенні обмеження готівкових розрахунків і на виплату зарплати.

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS:ГОЛОВБУХ

➤ Як провести річну інвентаризацію швидко: поради колег

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл