text
Головбух

Член фермерського господарства є найманим працівником: що з ЄСВ

  • 19 липня 2018
  • 21

Лист ДФС від 13.07.2018 № 3086/6/99-99-13-02-01-15/ІПК

Члени фермерського господарства є платниками ЄСВ, якщо вони не підлягають страхуванню на інших підставах. Тобто якщо члени фермерських господарств є одночасно найманими працівниками, вони вже застраховані як працівники. Відповідно, ставати на облік як члену фермерського господарства не потрібно, адже ЄСВ за нього сплачує роботодавець.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Якщо член фермерського господарства втрачає статус застрахованої особи, він має стати на облік в органах доходів і зборів як платник ЄСВ і самостійно сплачувати внесок. При цьому дохід (прибуток), виплачений фермерським господарством своєму членові, не є базою нарахування ЄСВ для фермерського господарства.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл