text
Головбух

Коли починати застосовувати ставку 8,41% для особи з інвалідністю

  • 18 липня 2018
  • 33

Лист ДФС від 12.07.2018 № 3076/ІПК/25-01-13-06-09

Для підприємств, установ і організацій, у яких працюють особи з інвалідністю, ЄСВ встановлюють у розмірі 8,41%. Підстава для застосування такої ставки ЄСВ — завірена копія довідки до акта огляду в медико-соціальній експертній комісії (МСЕК) про встановлення групи інвалідності.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Роботодавець нараховує ЄСВ працівникові з інвалідністю за таким розміром починаючи з дати встановлення групи інвалідності, але не раніше, ніж отримає завірену копію довідки до акта огляду у МСЕК. Припиняють застосовувати такий розмір ЄСВ датою припинення інвалідності на підставі рішення МСЕК. До дати одержання завіреної довідки і після дати припинення інвалідності роботодавець нараховує ЄСВ у розмірі 22%.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл