text
Головбух

Утилізація тютюнових відходів: чи сплачувати акцизний податок

  • 17 липня 2018
  • 6

Лист ДФС від 13.07.2018 № 3087/6/99-99-15-03-03-15/ІПК

Підприємство утилізує тютюнову сировину і тютюнові відходи, придбані до 01.01.2015 за нульової ставки акцизного податку і не придатні для виробництва.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Датою виникнення податкових зобов’язань щодо підакцизних товарів (продукції), вироблених на митній території України, є дата їх реалізації особою, яка їх виробляє. Податкове зобов’язання щодо втраченого підакцизного товару не виникає, якщо документально зафіксувати ці втрати і надати органам контролю необхідні докази того, що відповідний підакцизний товар втратили внаслідок аварії, пожежі, повені чи інших форс-мажорних обставин і використовувати його неможливо.

Якщо покупець повертає підакцизні товари з причин, не пов’язаних з усуненням недоліків чи знищенням товару, коригування податкових зобов’язань зі сплати акцизного податку не проводять.

Доплата акцизного податку на суму різниць ставок (у разі їх зміни) за повторної реалізації повернутої якісної підакцизної продукції, з якої сплатили акцизний податок за першої її реалізації, не передбачена.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл