text
Головбух

За виправлення помилки в даті податкової накладної не потрібно штрафувати: позиція ВСУ

  • 16 липня 2018
  • 91

Постанова ВСУ від 26.06.2018 у справі № 805/4998/16-а

Підприємство вчасно зареєструвало податкові накладні. Проте в їх датах була помилка, яку за місяць виправили — розрахунками коригування скасували податкові накладні з неправильними датами та зареєстрували правильні податкові накладні.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

За порушення строків реєстрації податкових накладних податківці застосували до підприємства штрафні санкції. Проте суди першої, другої інстанції та ВСУ скасували їх. Адже вперше податкові накладні подали вчасно, а розрахунки коригування і нові податкові накладні подали лише через помилку в даті їх складання. Це не вплинуло на їх кількісний і вартісний показник. Підприємство дотримало норм виправлення помилки в первинно поданих накладних, коли подало розрахунки коригування до них та нові накладні з виправленою датою. Тому немає підстав штрафувати за порушення строків реєстрації.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл