text
Головбух

Чи коригувати зарплату мобілізованому працівникові

  • 16 липня 2018
  • 13

Лист Мінсоцполітики від 18.06.2018 № 1056/0/101-18

За мобілізованими працівниками до закінчення особливого періоду або до дня фактичного звільнення зберігають місце роботи, посаду і середній заробіток за місцем роботи, де вони працювали на час мобілізації.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Суми середнього заробітку не є зарплатою працівника, тому їх не враховують до зарплати для забезпечення її мінімального рівня.

Якщо посадовий оклад підвищують у періоді збереження середнього заробітку, зарплату за проміжок часу до підвищення коригують на коефіцієнт підвищення. Щоб визначити коефіцієнт підвищення, оклад після підвищення ділять на оклад, який був у працівника до підвищення.

Коли оклад підвищили у періоді збереження середнього заробітку, за цим заробітком здійснюють нарахування лише в частині, що стосується днів збереження середньої зарплати із дня підвищення тарифних ставок (окладів).

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл