text
Головбух

Від якої дати обчислюють строк служби РРО

  • 11 липня 2018
  • 72

Лист ДФС від 06.07.2018 № 3000/6/99-99-14-05-01-15/ІПК

Гарантійний строк експлуатації реєстратора обчислюють із дати, коли реєстратор ввели в експлуатацію і яку зазначили в паспорті (формулярі) реєстратора й акті введення реєстратора.

Цю дату вносять також до інформаційної системи ДФС під час первинної реєстрації реєстратора і саме від цієї дати обчислюють строк служби реєстратора.

ДО ВІДОМА! Введення РРО в експлуатацію — роботи з технічного обслуговування реєстратора розрахункових операцій, пов’язані з підготовкою його до експлуатації (вхідний контроль, регулювання, усунення виявлених несправностей) відповідно до експлуатаційних документів виробника або постачальника, а також введення обов’язкових реквізитів чека, фіскального номера користувача та переведення реєстратора у фіскальний режим роботи.

Після закінчення робіт із введення реєстратора в експлуатацію представник центру сервісного обслуговування робить запис в експлуатаційних документах, складає довідку про опломбування реєстратора та акт введення його в експлуатацію. До експлуатаційних документів належить паспорт (формуляр) реєстратора, який мусить мати окремі розділи для внесення даних щодо введення реєстратора в експлуатацію та його гарантійного (післягарантійного) ремонту. При цьому гарантійний строк експлуатації реєстратора обчислюють від дати введення його в експлуатацію. Форма акта введення в експлуатацію реєстратора містить поля для внесення дати введення реєстратора в експлуатацію. Один примірник акта введення в експлуатацію передають до органів контролю.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах