text
Головбух

Операції з талонами та/або смарт-картками на пальне: чи платити акциз

  • 10 липня 2018
  • 149

Лист ДФС від 06.07.2018 № 2997/6/99-99-15-03-03-15/ІПК

Суб’єкт господарювання, що отримує від постачальників та надалі реалізує покупцям паливо за допомогою талонів та/або смарт-карток на пальне, отриманих та/або наданих як додаток до видаткових накладних на паливо, є платником акцизного податку в розумінні підпункту 212.1.15 Податкового кодексу України (ПК).

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Суб’єкт господарювання не зобов’язаний реєструватися платником акцизного податку з реалізації пального, якщо здійснює операції лише з талонами та/або смарт-картками на пальне, без реалізації пального в розумінні абзацу другого підпункту 14.1.212 ПК. Первинні документи такого суб’єкта передбачають постачання карток (талонів) як торговельної послуги на отримання палива. Тобто за такими операціями об’єкт оподаткування акцизним податком не виникає.

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS:ГОЛОВБУХ

➤ Як провести річну інвентаризацію швидко: поради колег

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл