text
Головбух

Старі та нові рахунки залишаються активними для зарахування податків, зборів, платежів

  • 6 липня 2018
  • 162

До 10.09.2018 залишаються активними для зарахування податків, зборів, платежів два комплекти рахунків: старі та нові

Головне управління ДФС у Хмельницькій області повідомляє, що на час перехідного періоду до 10 вересня 2018 року залишаються активними для зарахування податків, зборів, платежів два комплекти рахунків, тобто відкриті на балансі Головних управлінь Казначейства в областях, які діяли до 02.07.2018 та відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО - 899998), та які діятимуть з 02.07.2018.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Державна казначейська служба України (далі - Казначейство) розглянула лист від 22.06.2018 № 10862/5/99-99-07-02-01-16 та в межах компетенції своїм листом від 23.06.2018 № 12-08/288-10407 повідомляє.

Старі та нові рахунки залишаються активними для зарахування податків, зборів, платежів Як заповнювати оновлені додатки декларації з ПДВ

Починаючи з 02.07.2018, на час перехідного періоду, до 10.09.2018 залишаються активними для зарахування податків, зборів, платежів два комплекти рахунків:

-    відкриті на балансі Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві, та які діяли до 02.07.2018;

-    відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО — 899998), та які діятимуть з 02.07.2018.

Слід зазначити, що при застосуванні зазначеної моделі зарахування податків, зборів, платежів до бюджету Казначейством буде забезпечено надання органам ДФС інформації щодо виконання бюджетів за доходами відповідно до Порядку взаємодії органів Державної казначейської служби України та органів Державної фіскальної служби України в процесі виконання державного та місцевих бюджетів за доходами та іншими надходженнями, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 18.07.2016 № 621, по двох комплектах вищезазначених рахунків окремо. Зазначена модель дозволить зберегти персоніфіковані дані про сплату податків, зборів, платежів в розрізі платників як на рахунки, які діяли до 02.07.2018, так і на рахунки, які діятимуть з 02.07.2018.

Повернули товари або попередню оплату: як заповнити РК

Оновлена декларація з ПДВ
Відповідає Наталія ТОВЧЕНИК експерт з питань бухгалтерського обліку та оподаткування, Київ
Знайома ситуація для платників ПДВ: відправили на реєстрацію розрахунок коригування (РК), а у відповідь отримали квитанцію, що його не прийняли. У квитанції написано: «Документ не може бути прийнятий — рядок 1. Поле «Причина коригування» містить неприпустиме значення». Чи правомірно відмовляти у ре­єстрації РК на зміну кількісно-вартісних показників, коли повертають товари чи попередню оплату? Як тепер платникам заповнювати такі РК і як усунути так звані неоднозначності, з огляду на рекомендації ДФС?

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл