text
Головбух

Розрахунок коригування на звільнену операцію, якщо у податковій накладній немає коду пільги

  • 5 липня 2018
  • 53

Лист ДФС від 27.06.2018 № 2874/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Таблична частина податкової накладної у 2015 році не містила графи «код пільги». Платник у 2018 році складає розрахунок коригування до такої податкової накладної за операцією, звільненою від ПДВ.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

У графі 9 чинної форми податкової накладної зазначають код відповідної пільги з ПДВ згідно з Довідниками податкових пільг, затвердженими ДФС станом на дату складання податкової накладної.

За поясненнями податківців, у розрахунку коригування слід:

  • зазначити код пільги, який коригується «1401...» — у рядку, яким сторнується рядок податкової накладної, у графі 12 «Код пільги». Цю графу розрахунку коригування не заповнюють, якщо розрахунок коригування складають до податкової накладної, складеної до 01.04.2016.
  • додати із зазначенням нового чергового порядкового номера рядок, якого не було у податковій накладній, що коригується. У доданому рядку у графі 12 «Код пільги» зазначити код пільги, який діє на дату коригування та містить перші чотири цифри кодування «1406...».

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!