text
Головбух

Витратили на госппотреби підприємства власні кошти — сплатіть ще й податки

  • 4 липня 2018
  • 487

Лист ДФС від 26.06.2018 № 2846/6/99-99-13-02-03-15-ІПК

Якщо фізична особа (працівник) придбала товари не за кошти, що отримала під звіт від юридичної особи (роботодавця), дохід, виплачений такій фізичній особі за реалізовані (продані) товари, включають до її загального місячного (річного) оподатковуваного доходу як інші доходи та оподатковують на загальних підставах.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Не включають до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку кошти, які видали йому на відрядження або під звіт і розрахували згідно з пунктом 170.9 Податкового кодексу України.

Права та обов’язки осіб, що діють на користь іншої особи, встановлюють статті 1159 і 1160 Цивільного кодексу України (ЦК). Право діяти від імені другої сторони (представництво) оформлюють відповідно до статей 244 і 246 ЦК.

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS:ГОЛОВБУХ

➤ Як провести річну інвентаризацію швидко: поради колег

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл