text
Головбух

ПН зареєстрували за рішенням суду: коли формувати податковий кредит

  • 4 липня 2018
  • 28

Лист ДФС від 27.06.2018 р. N 2892/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

10.08.2017 ДФС заблокувала податкову накладну. 16.05.2018 покупець дізнався, що податкову накладну за рішенням суду зареєстрували в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН) у серпні 2017 року.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Якщо платник не включив у відповідному звітному періоді до податкового кредиту суму ПДВ за зареєстрованою в ЄРПН податковою накладною, таке право зберігається за ним протягом 1095 календарних днів із дати складення податкової накладної.

У разі зупинення реєстрації податкової накладної в ЄРПН перебіг строку для формування податкового кредиту переривається на період зупинення реєстрації та відновлюється із дня припинення процедури зупинення реєстрації.

Тому суму ПДВ із податкової накладної від 10.08.2017, яку за рішенням суду зареєстрували в ЄРПН у серпні 2017 року, можна включити до податкового кредиту за звітний податковий період, в якому її склали.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл