text
Головбух

Зустрічайте оновлений Звіт з ЄСВ

  • 3 липня 2018
  • 7761

Наказ Мінфіну від 15.05.2018 № 511

Мінфін оновив звітність із ЄСВ та у новій редакції виклав Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Значно змінилася Таблиця 5 Звіту з ЄСВ. У графі 11 зазначатимуть дату початку і закінчення проходження військової служби. Відповідно, додалися нові категорії осіб:

Також у Таблиці 5 з’явилися графи:

  • 12. Професійна назва роботи;
  • 13. Код ЗКППТР;
  • 14. Код класифікатора професій;
  • 15. Посада;
  • 16. Документ-підстава про початок роботи та відпустку, кінець трудових або цивільно-правових відносин, переведення на іншу посаду;
  • 19. Військове звання.

У Таблиці 6 Звіту з ЄСВ додався новий код типу нарахувань — 14. Його використовуватимуть, щоб відобразити суми різниці між розміром мінімальної заробітної плати та фактично нарахованої заробітної плати (доходом) за попередні періоди, у зв’язку з перерахункому разізвільненняпрацівника за попередні періоди, що пов’язані з уточненням днів використаної наперед відпустки (у зв’язку зі сторнуванням).

Наказ набирає чинності з першого числа місяця, що настає за місяцем його офіційного опублікування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!