text
Головбух

Кількість знаків після коми у ціні товару в податковій накладній

  • 2 липня 2018
  • 2305

Лист ДФС від 25.06.2018 № 2835/6/99-95-42-03-15/ІПК

Реквізит «Ціна постачання без урахування податку» є одним з обов’язкових реквізитів податкової накладної. У ньому зазначають ціну постачання одиниці товару/послуги без урахування ПДВ.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Усі графи податкової накладної, що мають вартісні показники, заповнюють у гривнях із копійками (крім показника графи 7, якщо для нього інше передбачає чинне законодавство). У кількісному показнику податкової накладної необхідною кількістю знаків після коми є така, якої достатньо, щоб правильно розрахувати вартісний показник у графі 10 податкової накладної.

Зареєстрована в ЄРПН податкова накладна, в якій зазначено ціну постачання одиниці товару/послуги, що містить після коми більше ніж два знаки, є підставою для формування податкового кредиту.

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS:ГОЛОВБУХ

➤ Як провести річну інвентаризацію швидко: поради колег

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл