text
Головбух

«Успадкування» отриманої поворотної допомоги: коли буде дохід для єдиноподатнтка

  • 2 липня 2018
  • 38

Лист ДФС від 22.06.2018 № 2798/6/99-99-12-02-04-15/ІПК

Підприємство утворилося шляхом виділення з іншого підприємства (платника податку на прибуток) та є його правонаступником у частині заборгованості внаслідок отримання безвідсоткової поворотної фіндопомоги. Договір про надання допомоги уклало з фізособою у жовтні 2017 року.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Із 01.07.2018 підприємство планує перейти на спрощену систему оподаткування. Якщо такої допомоги не повернуть протягом 12 календарних місяців із дня її отримання (у жовтні 2018 року), її суму (як зобов’язання, що не підлягає погашенню у звітному періоді) включають до доходу платника єдиного податку у IV кварталі 2018 року.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл