text
Головбух

Нова реєстрація платником єдиного податку: чи простять старі борги

  • 26 червня 2018
  • 26

Лист ДФС від 21.06.2018 № 2752/ІПК/08-01-13-02-08

Після припинення підприємницької діяльності фізособу продовжують обліковувати в органах  контролю як фізособу, яка отримувала доходи від провадження підприємницької діяльності. Підприємець зобов’язаний забезпечити остаточні розрахунки з податків та єдиного внеску від провадження підприємницької діяльності.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Нова реєстрація підприємця не припиняє зобов’язань, що виникли під час провадження підприємницької діяльності, і не змінює строків їх виконання та застосування санкцій за їх невиконання.

Якщо підприємець до припинення підприємницької діяльності перевищив встановлений обсяг доходу, а потім повторно зареєструвався платником єдиного податку, він має застосовувати РРО.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл