text
Головбух

У графі «№ з/п» проставляють 1: податківці згодні з НБУ

  • 26 червня 2018
  • 279

Лист ДФС від 15.06.2018 № 20639/6/99-99-14-05-01-15

У реквізиті «№ з/п» прибуткових і видаткових касових ордерів (ПКО та ВКО відповідно) проставляють номер за порядком таких ордерів. Позаяк ордери оформлюють на кожну операцію з приймання/видачі готівки, у даному реквізиті проставляють «1».

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Для ПКО та ВКО у реквізиті «№ з/п» Журналу реєстрації прибуткових і видаткових касових документів (типова форма № КО-3а) застосовують єдину наскрізну нумерацію. У графі 3 зазначають порядкові номери прибуткових документів, а у графі 7 — порядкові номери видаткових документів. Ці номери можуть не збігатися з нумерацією, зазначеною у реквізиті «№ з/п» Журналу реєстрації прибуткових і видаткових касових документів (типова форма № КО-3а).

Порушення хронологічної нумерації ПКО та ВКО може свідчити про неоприбуткування або несвоєчасне оприбуткування готівкових коштів, а також призвести до перевищення ліміту каси.

Касову книгу не використовують, якщо на відокремлених підрозділах установ/підприємств, які проводять готівкові розрахунки із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій та/або книги обліку розрахункових операцій (КОРО), готівку обліковують на підставі даних розрахункових документів — формують і друкують фіскальні звітні чеки та підклеюють їх до відповідних сторінок КОРО/заносять дані розрахункових квитанцій до КОРО.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл