text
Головбух

Податкові наслідки списання кредиторки

  • 22 червня 2018
  • 65

Лист ДФС від 18.06.2018 № 2667/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Якщо платник ПДВ за придбання товарів/послуг до 01.07.2015 сформував податковий кредит, але не оплатив товари, то під час списання кредиторської заборгованості слід відкоригувати суму податкового кредиту. Податковий кредит зменшують на підставі бухгалтерської довідки.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Якщо товари придбали після 01.07.2015, але не оплачуватимуть, тобто фактично покупець отримав їх безоплатно, під час списання кредиторської заборгованості слід нарахувати податкові зобов’язання з ПДВ.

Під час списання кредиторської заборгованості не передбачено коригування на різниці фінансового результату до оподаткування податком на прибуток. Такі операції відображають згідно із правилами бухгалтерського обліку.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл