text
Головбух

Як заповнювати касові документи: роз’яснення НБУ

  • 21 червня 2018
  • 3881

Лист НБУ від 14.06.2018 № 50-0007/32822

У реквізиті «№ з/п» прибуткового та видаткового касових ордерів проставляється номер за порядком таких ордерів. При цьому, зважаючи що касові ордери оформлюються на кожну операцію з приймання/видачі готівки, у реквізиті «№ з/п» проставляють «1».

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Для прибуткових та видаткових касових ордерів у реквізиті «№ з/п» Журналу реєстрації прибуткових та видаткових касових документів (типова форма № КО-3а) використовують єдину наскрізну нумерацію. Вона не передбачає окремої нумерації для ПКО та ВКО. Номери, які проставляють у колонках 3 та 7 можуть не співпадати з нумерацією, зазначеною у реквізиті «№ з/п» Журналу реєстрації прибуткових та видаткових касових документів.

При цьому безпосередня нумерація самих ПКО та ВКО можуть вестись в хронологічному порядку з початку кожного наступного місяця.

У реквізиті «Додатково» ПКО та ВКО зазначаються документи, що додаються до нього та є підставою для внесення або видачі готівки.

Нагадаємо, що раніше податківці дійшли висновку, порядковий номер на прибутковому/видатковому ордері має збігатися з номером касового ордера та записом у Журналі реєстрації прибуткових і видаткових касових документів.

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS:ГОЛОВБУХ

➤ Як провести річну інвентаризацію швидко: поради колег

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл