text
Головбух

Які додатки подавати до декларації з податку на прибуток

  • 20 червня 2018
  • 205

Лист ДФС від 14.06.2018 № 2599/6/99-99-15-02-01-15/ІПК

Платник податку на прибуток подає разом із відповідною податковою декларацією квартальну або річну фінансову звітність. Фінансова звітність, що складають і подають платники податку на прибуток, є додатком до податкової декларації з податку на прибуток та її невід’ємною частиною.

Фінансова звітність складається з:

  • Балансу (Звіту про фінансовий стан);
  • Звіту про фінансові результати (Звіту про сукупний дохід);
  • Звіту про рух грошових коштів;
  • Звіту про власний капітал;
  • Приміток до фінансової звітності.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Проміжну (місячну, квартальну) звітність, яка охоплює певний період, складають наростаючим підсумком з початку звітного року.

Перелік форм фінзвітності, яку складають платники податку на прибуток, містить розділ «Наявність поданих до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств додатків — форм фінансової звітності12». Платники проставляють позначку у графах, що відповідають назвам форм фінансової звітності, поданої з цією декларацією.

Тож однозначної відповіді на запитання, яку фінзвітність додавати до квартальної декларації з податку на прибуток, податківці не надали. Але зауважили, що Мінфін є головним органом, що здійснює нормативно-правове регулювання у фінансовій, бюджетній, податковій, сферах.

Нагадали податківці і про штрафи за неподання декларації — 170 грн за кожне неподання та 1020 грн за кожне неподання — якщо порушення вчинено вдруге протягом року.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл