text
Головбух

Коли підприємець може не платити єдиний податок

  • 20 червня 2018
  • 562

ГУ ДФС у Харківській області повідомило, що платники єдиного податку першої і другої груп, які не використовують працю найманих осіб, можуть взяти «податкову» відпустку. Також вони не сплачують єдиний податок за період хвороби, підтвердженої копією листка (листків) непрацездатності, якщо вона триває 30 і більше календарних днів.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Інформацію про щорічну відпустку та терміни втрати працездатності з копією листка непрацездатності подається за заявою у довільній формі.

Щоб уникнути порушення термінів сплати авансових платежів краще подавати заяву щодо періоду щорічної відпустки до початку відпустки. Заяву щодо терміну втрати працездатності доцільно подавати одразу після закінчення лікарняного.

Якщо до початку відпустки підприємець захворів, він має право відкликати заяву та скористатися правом на звільнення від сплати єдиного податку за період хвороби, якщо вона триває 30 і більше календарних днів.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл