text
Головбух

РРО не працює через знеструмлення: що записати в КОРО

  • 19 червня 2018
  • 72

Лист ДФС від 05.06.2018 № 2455/6/99-99-14-05-01-15/ІПК

Якщо реєстратор розрахункових операцій (РРО) вийшов із ладу, у розділі 2 книги обліку розрахункових операцій (КОРО) запишіть за день виходу з ладу РРО про відповідні суми (графи 3-10) за контрольною стрічкою з початку робочого дня до моменту виходу РРО з ладу. У записах за даними фіскального звітного чека, роздрукованого після відновлення роботи на РРО, зазначте, за які попередні дати підсумовані дані у цьому фіскальному чеку.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

У розрахунковій книжці записом «Службове внесення» зафіксуйте суму готівки, яка була на місці проведення розрахункових операцій на час відключення електроенергії та початку роботи з використанням розрахункової книжки. Під час застосування РРО, що створюють контрольну стрічку в електронній формі, до розділу 2 КОРО записуйте інформацію щодо наявних готівкових коштів на місці проведення розрахунків.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!