text
Головбух

Перегляд строку експлуатації ОЗ: що з податком на прибуток

  • 19 червня 2018
  • 242

Лист ДФС від 11.06.2018 № 2563/6/99-99-15-02-02-15/ІПК

Амортизацію основних засобів розраховують за правилами бухобліку. Підпункт 138.3.3 Податкового кодексу України (ПК) визначає групи основних засобів і мінімально допустимі строки їх амортизації у податковому обліку. Однак норми ПК не передбачають зміни строку корисного використання об’єктів ОЗ у податковому обліку, якщо змінюються строки корисного використання таких об’єктів у бухгалтерському обліку.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Якщо встановлений у бухобліку строк корисного використання основного засобу менший за строки амортизації, встановлені у податковому обліку, амортизацію для визначення об’єкта оподаткування податком на прибуток розраховують за строками, встановленими у податковому обліку. За інших обставин використовують строки корисного використання такого активу, встановлені в бухобліку.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!