text
Головбух

РК на одночасну зміну ціни та кількості: яку причину обрати

  • 18 червня 2018
  • 272

Лист ДФС від 05.06.2018 № 2450/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Якщо після отримання авансу та складання і реєстрації податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних змінюється (у т. ч. частково) номенклатура товарів/послуг або одночасно змінюються ціна та кількість товарів/послуг, постачальник складає розрахунок коригування. У першому рядку зі знаком «–» зазначає кількісні показники рядка податкової накладної, номенклатура товарів/послуг за яким змінюється (такий рядок «обнуляється»). У графі 1 цього рядка обов’язково зазначає номер за порядком рядка податкової накладної, який коригує.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Щоб додати одну або калька нових (змінених) товарних позицій (номенклатури), в розрахунку коригування постачальник в окремих рядках зазначає нові товарні позиції. У графі 1 розрахунку коригування новим товарним позиціям присвоює нові чергові порядкові номери рядків, яких не було в податковій накладній, яку коригує. У графі 2 розрахунку коригування в усіх рядках, які заповнює у зв’язку зі зміною номенклатури товарів/послуг, зазначає причину коригування — «Зміна номенклатури».

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS:ГОЛОВБУХ

➤ Як провести річну інвентаризацію швидко: поради колег

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл