text
Головбух

Премію за невідпрацьований місяць до розрахунку відпускних не включають

  • 15 червня 2018
  • 51

Лист Мінсоцполітики від 23.04.2018 № 659/0/101-18

Під час обчислення відпускних до розрахунку включають премії, що не мають разового характеру. Їх включають до заробітку того місяця, на який вони припадають згідно із розрахунковою відомістю.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Якщо премію нарахували в місяці, в якому працівник перебував у відпустці без збереження заробітної плати, суму премії за дні, протягом яких працівник перебував у відпустці, не враховуватимуть під час обчислення відпускних.

Якщо працівникові надавали відпустку без збереження заробітної плати меншої тривалості або не з початку місяця та в місяці виплати премії є робочі та вихідні дні, то премію враховуватимуть під час обчислення відпускних.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл