text
Головбух

Невчасно виплатили індексацію — нарахуйте компенсацію

  • 15 червня 2018
  • 107

Лист Мінсоцполітики від 22.05.2018 № 2/0/216-18

Якщо працівникові несвоєчасно виплатили індексацію зарплати, проводять її компенсацію. Її виплачують у разі затримання виплати доходів на один і більше календарних місяців.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Суму компенсації обчислюють як добуток нарахованого, але не виплаченого грошового доходу за відповідний місяць (після оподаткування) і приросту індексу споживчих цін.

Індекс споживчих цін обчислюють шляхом множення місячних індексів споживчих цін за період невиплати грошового доходу. Індекс споживчих цін у місяці, за який виплачують дохід, до розрахунку не включають.

Суму компенсації нараховують коли нарахували, але своєчасно не виплатили грошових доходів. Нараховують і виплачують компенсацію в тому самому місяці, в якому виплачують заборгованість.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл