Головбух

Чи можна піти додому раніше, якщо роботу зробили

  • 14 червня 2018
  • 600

Виконання норми праці за коротший час або її перевиконання працівникові компенсують у вигляді підвищеної оплати праці. Проте це не дає права залишати робоче місце до закінчення робочого часу.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Управління Держпраці у Хмельницькій області нагадує, що час початку і закінчення роботи передбачають правила внутрішнього трудового розпорядку і графіки змінності.

Працівники мають своєчасно і точно виконувати розпорядження власника або уповноваженого ним органу, дотримувати трудову дисципліну. Залишивши робоче місце до закінчення робочого часу, незалежно від того, що планове завдання достроково виконане, є порушенням трудової дисципліни. За це працівника можуть покарати дисциплінарно.

Якщо з певних причин працівникові необхідно піти з роботи раніше встановленого часу, він може звернутися до роботодавця із проханням встановити йому неповний робочий час із оплатою за фактично виконану роботу.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл