Головбух

Помилкова назва у податковій накладній: як виправити

  • 13 червня 2018
  • 513

Лист ДФС від 05.06.2018 № 2451/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Реквізит податкової накладної «назва покупця товарів/послуг» є обов’язковим. Він має відповідати формулюванню у статутних документах і не містити інших даних.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Якщо припустилися помилки у назві покупця, постачальник на дату виявлення такої помилки має право скласти розрахунок коригування. У ньому всі правильно заповнені реквізити заголовної частини податкової накладної повторюють, а назву покупця заповнюють без помилки.

Графи 1-13 розділу Б розрахунку коригування та розділ А не заповнюють (залишають порожніми). Такий розрахунок коригування має зареєструвати постачальник.

Якщо ІПН покупця зазначили правильно, а його назву написали з помилкою, така помилка не може бути єдиною підставою не приймати податкову накладну в електронному вигляді.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл