Головбух

Затвердили порядок ведення єдиної бази даних звітів про оцінку

  • 13 червня 2018
  • 31

Наказ Фонду державного майна від 17.05.2018 № 658

Фонд держмайна затвердив Порядок ведення єдиної бази даних звітів про оцінку. У єдиній базі даних звітів про оцінку реєструватимуть звіти про оцінку майна, складені з метою обчислення ПДФО від продажу (обміну) нерухомого, рухомого майна та майнових прав.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Звіт про оцінку підлягає реєстрації в єдиній базі протягом п’яти робочих днів від дати його складання суб’єктом оціночної діяльності. Для реєстрації звіту про оцінку суб’єкт оціночної діяльності вносить інформацію зі звіту про оцінку до єдиної бази через авторизований електронний майданчик.

Реєстрації в єдиній базі підлягають винятково звіти про оцінку, за якими завершили процедуру складання, підписані керівником суб’єкта оціночної діяльності й оцінювачами, які безпосередньо брали участь у їх складанні. Строк дії звіту про оцінку, що не може перевищувати шести місяців із дати оцінки, зазначають у такому звіті.

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування. Застосовуватимуть його після дати оприлюднення на офіційному веб-сайті Фонду дермайна повідомлення про прийняття рішення щодо введення в експлуатацію Єдиної бази даних звітів про оцінку з модулем електронного визначення оціночної вартості подібного до об’єкта оцінки майна і рішення про авторизацію електронного майданчика.

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS: ГОЛОВБУХ

✍ Річний Звіт з ЄСВ: як підприємцю заповнити без помилок

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл