text
Головбух

Затвердили порядок ведення єдиної бази даних звітів про оцінку

  • 13 червня 2018
  • 31

Наказ Фонду державного майна від 17.05.2018 № 658

Фонд держмайна затвердив Порядок ведення єдиної бази даних звітів про оцінку. У єдиній базі даних звітів про оцінку реєструватимуть звіти про оцінку майна, складені з метою обчислення ПДФО від продажу (обміну) нерухомого, рухомого майна та майнових прав.

Звіт про оцінку підлягає реєстрації в єдиній базі протягом п’яти робочих днів від дати його складання суб’єктом оціночної діяльності. Для реєстрації звіту про оцінку суб’єкт оціночної діяльності вносить інформацію зі звіту про оцінку до єдиної бази через авторизований електронний майданчик.

Реєстрації в єдиній базі підлягають винятково звіти про оцінку, за якими завершили процедуру складання, підписані керівником суб’єкта оціночної діяльності й оцінювачами, які безпосередньо брали участь у їх складанні. Строк дії звіту про оцінку, що не може перевищувати шести місяців із дати оцінки, зазначають у такому звіті.

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування. Застосовуватимуть його після дати оприлюднення на офіційному веб-сайті Фонду дермайна повідомлення про прийняття рішення щодо введення в експлуатацію Єдиної бази даних звітів про оцінку з модулем електронного визначення оціночної вартості подібного до об’єкта оцінки майна і рішення про авторизацію електронного майданчика.

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS:ГОЛОВБУХ

➤ Як провести річну інвентаризацію швидко: поради колег

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!