Головбух

Дистриб’ютор отримує від дилера гарантійний платіж: податкові наслідки

  • 13 червня 2018
  • 12

Лист ДФС від 01.06.2018 № 2412/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Якщо гарантійний платіж є винятковао забезпеченням виконання зобовֹ’язань дилера і підлягає поверненню йому, він не збільшує бази оподаткування ПДВ у дистриб’ютора. Податкових зобов’язань у дистриб’ютора і податкового кредиту у дилера під час отримання/перерахування такого платежу не визначають.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Якщо потім за рахунок гарантійного платежу оплачують товари/послуги, на дату зміни напряму використання платежу дистриб’ютор нараховує податкові зобов’язання з ПДВ. Дилер, своєю чергою, формує податковий кредит за умови реєстрації податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Отримання гарантійного платежу відображають під час формування фінансового результату до оподаткування згідно з правилами бухгалтерського обліку. Різниць для коригування фінрезультату до оподаткування на такі операції не передбачено.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл