text
Головбух

Хто компенсуватиме ЄСВ роботодавцям

  • 12 червня 2018
  • 519

Постанова КМУ від 06.06.2018 № 459

Уряд змінив Порядок компенсації роботодавцям частини фактичних витрат, пов’язаних із сплатою єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затверджений постановою КМУ від 13.03.2013 № 153.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Зміни передбачають, що рішення про призначення компенсації роботодавцеві 50% суми ЄСВ за кожну особу, працевлаштовану на нове робоче місце, прийматимуть і компенсацію виплачуватимуть центри зайнятості. Відповідно, довідку про виконання роботодавцем умов для компенсації ЄСВ потрібно подавати до центру зайнятості.

Уряд також уточнив, що відсутність зменшення штатної чисельності працівників і фонду оплати праці підтверджуватимуть шляхом порівняння середньооблікової кількості штатних працівників і розміру фонду оплати праці за місяць із середнім значенням середньооблікової кількості штатних працівників і середнім значенням розміру фонду оплати праці за 12 місяців, що передують місяцю перевірки показників.

Постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл