text
Головбух

Не можна зареєструвати податкові накладні з ІПН, яких не існує

  • 8 червня 2018
  • 32

Лист ДФС від 01.06.2018 № 2403/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Рядок «Індивідуальний податковий номер» (ІПН) отримувача (покупця) у податковій накладній заповнюють залежно від статусу отримувача (покупця) — юрособа, підприємець, неплатник ПДВ. Для фізосіб ІПН становить 10-значний реєстраційний номер облікової картки платника податків. У юридичних осіб ІПН 12-розрядний.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Наявність чи відсутність у податковій накладній нулів перед ІПН не впливає на її реєстрацію в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН). Адже алгоритм контролю реєстрації в ЄРПН податкових накладних/розрахунків коригування не дає можливості їх зареєструвати, якщо ІПН платника не внесений до реєстру платників ПДВ.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл