text
Головбух

Помилкова позначка «×» у полі «Зведена податкова накладна»: як виправити

  • 7 червня 2018
  • 52

Лист ДФС від 01.06.2018 № 2418/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Позначка «×» у верхній лівій табличній частині податкової накладної в полі «Зведена податкова накладна» не є обов’язковим реквізитом податкової накладної. Вона свідчить про окремий характер операцій, за результатами яких складають податкову накладну та визначають податкові зобов’язання з ПДВ.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Якщо під час складання податкової накладної у полі «Зведена податкова накладна» помилково проставили позначку «×», потрібно скласти «від’ємний» розрахунок коригування до такої податкової накладної. У ньому в полі «До зведеної податкової накладної» поставити позначку «×». Потрібно також скласти і зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних правильну податкову накладну, яка для покупця (отримувача) товарів/послуг буде підставою сформувати податковий кредит .

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл