text
Головбух

Податкові наслідки в разі виділення підприємства

  • 6 червня 2018
  • 27

Лист ДФС від 30.05.2018 № 2370/6/99-99-15-02-02-15/ІПК

У результаті виділення створюється новий платник податків, а той, із якого він виділився, продовжує функціонувати. Після прийняття рішення про виділення учасники юрособи складають і затверджують розподільчий баланс.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Різниці за операціями з передачі за розподільчим балансом основних засобів, нематеріальних активів, товарно-матеріальних цінностей під час виділення для коригування фінрезультату до оподаткування не передбачені. Такі операції відображають за правилами бухобліку під час формування фінансового результату до оподаткування.

Податковій амортизації у підприємства, що виділилося, підлягає залишкова вартість основних засобів, що йому передали за розподільчим балансом.

Платник ПДВ, який реорганізується шляхом виділення, під час передачі частини майна за розподільчим балансом не нараховує ані податкових зобов’язань, ані зменшення податкового кредиту за операціями з їх придбання.

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS:ГОЛОВБУХ

➤ Як провести річну інвентаризацію швидко: поради колег

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл