text
Головбух

Чи враховувати курсові різниці в дохід з метою трансфертного ціноутворення

  • 5 червня 2018
  • 91

Лист ДФС від 29.05.2018 № 2355/6/99-99-15-02-02-15/ІПК

Суму наданих (отриманих) кредитів не враховують під час визначення вартісного критерію контрольованих операцій з метою трансфертного ціноутворення. Суму нарахованих відсотків за такими операціями — враховують.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Дохід від операційної та неопераційної курсової різниці враховують для обчислення річного доходу (150 млн грн) платника податків від будь-якої діяльності з метою трансфертного ціноутворення. Водночас не враховують такого доходу для обчислення обсягу господарських операцій (10 млн грн) платника податків із кожним контрагентом з метою застосування трансфертного ціноутворення.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл