text
Головбух

Акти про введення в експлуатацію РРО планують пересилати в електронній формі

  • 5 червня 2018
  • 55

На сайті Мінфіну опубліковано проект постанови КМУ «Про внесення змін до Порядку технічного обслуговування та ремонту реєстраторів розрахункових операцій». Відповідно до змін місце проведення техобслуговування та ремонту РРО також може визначатись договором між користувачем та ЦСО.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Окрім того, у проекті є уточнення: ЦСО виконує у строк роботи з введення РРО в експлуатацію, що не перевищує три доби від дати його інформування про резервування фіскального номера реєстратора. При цьому податківці в електронному режимі інформуватимуть ЦСО про резервування користувачем фіскального номера у день формування та резервування фіскального номера РРО.

Після введення РРО в експлуатацію ЦСО має направити податківцям один примірник акта і довідки про опломбування реєстратора. Такий акт і довідку надсилають в електронній формі.

Також урядовці хочуть скасувати вимогу внесення запису про техобслуговування, проведення гарантійного та післягарантійного ремонту в КОРО.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл