text
Головбух

Придбаваємо товари у нерезидента: чи застосовувати 30%-ву різницю

  • 31 травня 2018
  • 112

Лист ДФС від 21.05.2018 № 2240/6/99-99-15-02-02-15/ІПК

Фінрезультат до оподаткування податком на прибуток збільшується на 30% вартості товарів, у т. ч. необоротних активів, робіт і послуг, придбаних у нерезидентів, організаційно-правова форма яких включена до переліку організаційно-правових форм нерезидентів, які не сплачують податок на прибуток (корпоративний податок). Виняток становлять контрольовані операції, а також операції, зазначені у пункті 140.2 та підпункті 140.5.6 Податкового кодексу України.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Якщо такий нерезидент у звітному році сплачував податок на прибуток (корпоративний податок), господарські операції з ним визнають неконтрольованими. Тому за операціями з придбання товарів із таким контрагентом різниці не виникають.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл