Головбух

Податкову накладну знову підкоригують

  • 30 травня 2018
  • 2108

На сайті ДФС оприлюднили проект змін до форм податкової накладної та розрахунку коригування, а також до порядку їх заповнення.

До податкової накладної та розрахунку коригування пропонують додати поля для зазначення коду ЄДРПОУ або реєстраційного номера облікової картки платників податків — фізосіб: покупця та продавця.

До розділу Б податкової накладної пропонують додати графу 11 «Сума податку на додану вартість» і уточнити назву графи 2 — «Опис (номенклатура) товарів/послуг продавця».

Більші зміни чекають на розрахунок коригування. Тут передбачають додати графу 1.1 «№ з/п», а графа 1 «№ з/п рядка податкової накладної, що коригується або додається» чинного РК стане графою 1.2. Графу 2 «Причина коригування» хочуть розбити на дві. У графі 2.1 зазначатимуть назву причини коригування, у графі 2.2 — порядковий номер групи коригувань. Також до розділу Б розрахунку коригування додадуть графу «Сума податку на додану вартість».

До Порядку заповнення податкової накладної пропонують вненсти таку зміну: під час складання зведеної податкової накладної замість позначки «×»проставляти код ознаки. Таких ознак буде п’ять. Описали також порядок складання розрахунків коригування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл