text
Головбух

Податкову накладну знову підкоригують

  • 30 травня 2018
  • 2082

На сайті ДФС оприлюднили проект змін до форм податкової накладної та розрахунку коригування, а також до порядку їх заповнення.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

До податкової накладної та розрахунку коригування пропонують додати поля для зазначення коду ЄДРПОУ або реєстраційного номера облікової картки платників податків — фізосіб: покупця та продавця.

До розділу Б податкової накладної пропонують додати графу 11 «Сума податку на додану вартість» і уточнити назву графи 2 — «Опис (номенклатура) товарів/послуг продавця».

Більші зміни чекають на розрахунок коригування. Тут передбачають додати графу 1.1 «№ з/п», а графа 1 «№ з/п рядка податкової накладної, що коригується або додається» чинного РК стане графою 1.2. Графу 2 «Причина коригування» хочуть розбити на дві. У графі 2.1 зазначатимуть назву причини коригування, у графі 2.2 — порядковий номер групи коригувань. Також до розділу Б розрахунку коригування додадуть графу «Сума податку на додану вартість».

До Порядку заповнення податкової накладної пропонують вненсти таку зміну: під час складання зведеної податкової накладної замість позначки «×»проставляти код ознаки. Таких ознак буде п’ять. Описали також порядок складання розрахунків коригування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл