text
Головбух

Особливості реєстрації та використання портативного РРО

  • 30 травня 2018
  • 45

Лист ДФС від 08.05.2018 № 2064/6/99-99-08-02-01-15/ІПК

Портативний РРО застосовують, коли доставляють товар покупцеві. Реєструють портативний РРО у загальному порядку на господарську одиницю що є стаціонарним або пересувним об’єктом, у т. ч. транспортним засобом.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

У заяві на реєстрацію портативного РРО зазначають назву й адресу господарської одиниці, де реалізовуватимуть товари (надаватимуть послуги) та проводитимуть розрахункові операції, де буде КОРО на РРО і зберігатимуть поточну РК.

Коли портативний РРО зареєстрували за адресою стаціонарного об’єкта, такий РРО, КОРО та РК використовують за цією адресою. Розрахунковий документ, що засвідчує доставку (продаж) товару (надання послуги), має містити адресу розташування цього стаціонарного об’єкта.

Портативний РРО можна зареєструвати на кур’єрську службу доставки (автомобіль тощо). Його використовуватиме кур’єр безпосередньо на місці реалізації товару (місці проведення розрахунків). Коли портативним РРО користується кур’єрська служба доставки, у розрахунковому документі можуть зазначати не адресу стаціонарного об’єкта, а реквізити транспортного засобу, який доставив товар (надав послугу) споживачеві.

Щоб зареєструвати РРО, суб’єкт господарювання надає документи на право власності/право користування транспортним засобом.

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS:ГОЛОВБУХ

➤ Як провести річну інвентаризацію швидко: поради колег

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!