text
Головбух

Що буде з минулорічними збитками у разі реорганізації

  • 30 травня 2018
  • 59

Лист ДФС від 10.05.2018 № 2077/6/99-99-15-02-02-15/ІПК

До правонаступника переходять усі права та обов’язки реорганізованого підприємства, у т. ч. від’ємне значення об’єкта оподаткування податком на прибуток. Адже в балансі правонаступника містяться як власні активи, зобов’язання та капітал, так і підприємства, що припиняється в результаті реорганізації. При цьому у складі власного капіталу відображений нерозподілений прибуток, який є наслідком, у т. ч., і всіх раніше отриманих прибутків чи/та збитків підприємства, що приєдналося.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Податковий кодекс України не містить обмежень щодо врахування правонаступником у складі від’ємного значення об’єкта оподаткування минулорічних збитків реорганізованого підприємства.

Такі висновки зазначені у Рішенні Житомирського окружного адміністративного суду від 22.02.2018 № 806/303/18, що скасовує індивідуальну податкову консультацію, яку надала ДФС у листі від 23.10.2017 № 2339/6/99-99-15-02-02-15/ІПК.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл