Головбух

ФСС хоче впровадити електронні заяви-розрахунки для виплат лікарняних

  • 30 травня 2018
  • 188

Виконавча дирекція ФСС хоче впровадити новий порядок фінансування страхувальників (роботодавців) для надання матеріального забезпечення застрахованим особам. Зокрема, новий порядок врегулює механізм та умови фінансування виплат за листками непрацездатності та окремих страхових виплат.

У проекті передбачено, що робочі органи ФСС до прийняття рішення про проведення фінансування будуть здійснювати попередній контроль щодо правильності нарахування виплат та у разі виявлення помилок надавати рекомендації страхувальнику щодо їх усунення. Перевірки будуть проводитись за допомогою звірки даних, наведених страхувальником у заявах-розрахунках, та відомостями, що містяться у Державному реєстрі застрахованих осіб.

Також пропонується запровадити систему оперативного інформування ФСС про проведення виплат застрахованим особам шляхом надання повідомлення. Реалізація цього створює умови для зменшення навантаження на страхувальників шляхом спрощення звітності та скорочення кількості перевірок.

Проект порядку передбачає нову форму заяви-розрахунку та запроваджує можливість її подання в електронному вигляді із застосуванням електронного цифрового підпису.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл