text
Головбух

Коли банк може «злити» податківцям інформацію про прощений борг клієнта

  • 25 травня 2018
  • 158

Лист НБУ від 22.05.2018 № 60-0006/28124

Податківці можуть отримати податкову інформацію, якщо звернуться до податкових агентів із письмовим запитом про подання інформації та її документальне підтвердження або проведуть зустрічну перевірку.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Банки — податкові агенти мають надавати органам контролю інформацію про прощені ними суми боргу фізичним особам, які відображені у формі № 1ДФ. Інформацію можуть надати як на письмовий запит податківців, так і добровільно (наприклад, у вигляді супровідного листа до форми № 1ДФ). Проте, щоб надати таку інформацію, банк має отримати відповідний письмовий дозвіл клієнта або включити такий дозвіл до договору про надання банківських послуг, укладеного з клієнтом.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл