text
Головбух

Коли можна зареєструвати акцизну накладну

  • 24 травня 2018
  • 25

ГУ ДФС у Хмельницькій області повідомило, що платник акцизного податку під час реалізації пального зобов’язаний скласти в електронній формі акцизну накладну. Накладну складають за кожним кодом товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД реалізованого пального та реєструють в Єдиному реєстрі акцизних накладних.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Акцизну накладну реєструють у ЄРАН не пізніше п’ятнадцяти календарних днів, наступних за датою їх складання. У разі порушення строку реєстрації передбачено штрафи:

  • за порушення платниками акцизного податку граничних термінів реєстрації в ЄРАН – від 2% до 40% суми акцизного податку залежно від терміну затримки такої реєстрації;
  • за відсутність з вини платника акцизного податку реєстрації акцизної накладної в ЄРАН протягом більш як 120 календарних днів після дати, на яку платник податку зобов’язаний скласти акцизну накладну, — 50% суми акцизного податку.

Якщо з дати складання акцизної накладної минуло 120 календарних днів, то її можна зареєструвати в ЄРАН, але у межах строку позовної давності (тобто 1095 календарних днів).

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS:ГОЛОВБУХ

➤ Як провести річну інвентаризацію швидко: поради колег

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!