Головбух

ДРС вважає, що податківці мали погодити з нею критерії ризиковості здійснення операцій

  • 16 травня 2018
  • 18

Лист ДРС від 19.04.2018 № 3890/0/20-18

Критерії ризиковості платника податку, критерії ризиковості здійснення операцій, перелік показників, якими визначається позитивна податкова історія платників податків, мають на меті встановити норми права, які безпосередньо впливають на господарську діяльність. Тому проекти таких документів обов’язково погоджувати.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Центральний орган виконавчої влади (ЦОВВ) у межах своїх повноважень видає накази організаційно-розпорядчого характеру, організує та контролює їх виконання. Листи міністерств, інших ЦОВВ не є нормативно-правовими актами. Вони мають інформаційний характер і не встановлюють правових норм.

Тому ДРС висловила сумніви щодо правової обгрунтованості та об’єктивності застосування механізму державного регулювання в частині визначених ДФС критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкових накладних в ЄРПН.

Нагадаємо, що Критерії ризиковості платника податку наведені у листі ДФС від 21.03.2018 № 959/99-99-07-18, а Перелік показників, що визначають позитивну податкову історію платника податку — у листі ДФС від 21.03.2018 № 960/99-99-07-18.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл