text
Головбух

Особливості проведення перевірок ФСС

  • 15 травня 2018
  • 165

Лист ФСС від 12.03.2018 № 6-29-794

Строків проведення планової перевірки ФСС не переносять. Якщо страхувальник не може прийняти перевіряльників з об’єктивних причин (хвороба, відпустка, відрядження), він має надіслати листа до ФСС із проханням перенести строк перевірки та зазначити причини, через які перевірку неможливо провести.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

За недопуск перевіряльників до перевірки складають акт довільної форми про відмову від допуску до перевірки. Якщо роботодавець відмовляється від перевірки чи перешкоджає її проведенню, ФСС має право зупиняти виплати.

Законодавство України про соціальне страхування та інші нормативно-правові документи ФСС не передбачають відеофіксації процесу перевірки.

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS:ГОЛОВБУХ

➤ Як провести річну інвентаризацію швидко: поради колег

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл